تبلیغات
کفسابی به زیر گذر طنز خوش آمدید... bia2tanz6.mihanblog.com ........bia2tanz6، تیتر طنز، مطالب طنز، کاریکاتور، شعر طنز، فیلم کمدی، آهنگ و موزیک ویدیو، ، .................................... bia2tanz6.mihanblog.com....به زیر گذر طنز خوش آمدید زیـــر گـــــــذر طـــنز

زیـــر گـــــــذر طـــنز
لــــــــــبخندانـــــــــــه 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
نمره شما به زیر گذر طنز؟طنز؛ نامه قلام اَلی هداد آدل به مردم! محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت: یک چیزهایی فقط در ایران اتفاق می‌افتد. اینجا کشور غیرممکن‌هاست.

همانطور که دیدید کسی که مسوولیت تولید کلمات جدید را در کشور بر عهده دارد، کلمات قدیم را نمی‌تواند صحیح بنویسد و بابت این صحیح ننوشتنش ماهانه پول قابل توجهی می‌گیرد. لازم به ذکر است عنوان ایشان؛ رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی است.

بعد از این غلط املایی رییس کل کلمات کشور قیمت غلط‌گیر، پاک‌کن چند برابر و رییس نهضت سواد‌آموزی کشور از کار برکنار شد.

با گذشت دقایقی از این سوتی هولناک و در عین حال کودکانه ایشان یک توئیت دیگر منتشر و نامه‌ای خطاب به مملکت ایران نوشت.

به نام خداوند بخشنده محربان

مردم بضرگوار ایران

از قَلَت املایی که پیش آمد شرمنده‌‌ام و بابط آن از طک‌طک شما عظیظان اُزرخاحی می‌کنم. اما باید این طوزیه را به شما عذیذان بدهم که آن طوییط را من ننوشتم. من داشطم داخل هیات راح می‌رفتم و کلمه جدید از خودم در می‌آوردم که نوه‌ام گوشی را بر‌میدارد، فیلطرشکن را روشن می‌کند و برای خودش توئیت عه ببخشید طوییطو بابت گردش عاظاد عتلاآت خدا را شکر می‌کند. درصت اثت که شما ضود غزاوط کردید اما بابت این تمصخرها، طوهین‌ها و همله‌ها اظ دصت حیچکث ناراهت نیصتم و برایطان عارظوی موفغیط، سِهَط و ثلامط دارم.

قلام اَلی هدادآدلطبقه بندی: مطالب طنز،
برچسب ها: طنز؛ نامه قلام اَلی هداد آدل به مردم!، طنز، نامه قلام اَلی هداد آدل به مردم!، قلام اَلی هداد آدل، پول قابل توجهی، غلط املایی، رییس کل کلمات کشور،
[ دوشنبه 27 آذر 1396 ] [ 07:35 ب.ظ ] [ بهمن جلیلی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

چرخ گردون
چه بخندد چه نخندد تو بخند

مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند

غصه ها فانی و باقی همه زنجیر به هم

گر دلت از ستم وغصه برنجدتوبخند
آمار سایت
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
كل مطالب :
آخرین بروز رسانی :